Lifkon Elektronik

mayor

LİFKON; bir limited şirketi olarak İstanbul'da her türlü elektronik kartların imalat, revizyon, teknik servis ve sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarımı konularında hizmet vermektedir. AR-GE çalışmalarını müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda belirleyerek, gelişmiş modern teknolojinin olanaklarını en iyi şekilde kullanan ve kendi bünyesindeki personeliyle çalışmalarını sürdüren bir şirkettir.

Genç bir firma olmasına rağmen LİFKON, sektörde ileri teknoloji kullanmayı, dayanıklılığı ve tasarımıyla dikkat çeken ürünler ortaya koymayı hedeflemiştir. Çalışma prensiplerinde; öncelikli olarak müşteriye özel çözümler bulmayı ilk sırada tutan LİFKON, çalışmalarına duyduğu özeni mevcut dinamik kadrosuyla birleştirerek en seçkin haliyle siz müşterilerimize sunmaktadır.

Güncel Haberler

İstanbul fuarına katılıyoruz...

14-03-02
İstanbul fuarına katılıyoruz

İstanbul fuarına katılıyoruz. http://www.asansoristanbul.com/ (http://www.asansoristanbul.com/)

Yeni Web Sayfamız Yayında

14-03-02
Yeni Web Sayfamız Yayında

Yeni Web Sayfamız Yayında

Lifkon ailesi olarak 14. Ulu...

15-04-07
Lifkon ailesi olarak 14. Uluslararası Asansör Fuarı'na katıldık

14. Uluslararası Asansör Fuarı'na katıldık. http://www.asansoristanbul.com/ (http://www.asansoristanbul.com/...

«
»
×

Uyarı

JUser: :_load: 33 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Neden Biz?

  • Profesyonelce alınmış kullanıcı deneyimleri ve gereksinimleri doğrultusunda tasarlanan çözümlerimiz, organizasyon yapınıza tam uyum sağlar. Çözümlerimizin, ölçeklenebilir alt yapısıyla ileride ihtiyaç duyulabilecek işlevselliklere kolaylıkla adapte olmasını hedefliyoruz.
  • Teknolojik gelişmeleri hem endüstriyel hem de akedemik açıdan takip ediyor ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını istekleriniz doğrultusunda kullanmaya çalışıyoruz.
  • Geliştirilen sistemlerde ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve kullanım açısından gayet kolay arayüzler tasarlıyoruz. Sizin dilinizden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla sizi meşgul etmiyoruz.
  • Ülkemiz dışında üretilmiş olan teknolojileri ithal etmek yerine, teknolojiyi üreten firmalar arasında olmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan sistemleri kendi bünyemizde geliştirmek istiyor, bu sebeple Ar&Ge’ye önem veriyoruz.

Lifkon İstatistikleri

100%

Performans

50.000

Üretim Kapasitesi

16 Çeşit

Farklı Ürün

Lifkon Teknoloji Grubu

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.

John Ruskin

İletişim Bilgileri

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
+90 (216) 370 11 33
+90 (216) 370 11 33
Bağlarbaşı Mah. Kumru Sokak Bulak Apt No:16/5 Maltepe / İSTANBUL